€ 300,00
Met een breedte van 100 cm combineert de Lako wastafel van Gliss Design in glans wit stijl en gebruiksgemak. Het gladde oppervlak is hygiënisch en eenvoudig schoon te maken.
Deze variant is voorzien van 1 kraangat, geschikt voor een kraan naar keuze.
Perfect te combineren met onze onderkast-modellen.
| Itemcode | LKWSWG100KR1 |
|---|---|
| Kleur | Glans Wit |
| Hoogte | 7 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Diepte | 46 cm |
| Gewicht in KG | 21 |
| Materiaal corpus | Cast Marble |
| RAL | RAL 9016 |
| Montagewijze | Inbouw |
| Los ophangbaar | Nee |
| Geschikt voor meubel | Ja |
| Vuilafstotend | Ja |
| Antibacteriële behandeling | Ja |
| Overloop | Ja |
| Kraangat | Ja |
| Aantal kraangaten | 1 kraangat |
| Aantal wasbakken | Enkel |
Slim gecombineerd. Producten die perfect aansluiten op jouw keuze en je badkamer compleet maken.



