v.a. € 1.040,00
| Itemcode | 2TP100CS |
|---|---|
| Model | Timotheus |
| Kleur | Corn Silk |
| Hoogte | 35 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Diepte | 45,5 cm |
| Gewicht in KG | 25 |
| Materiaal corpus | Fineer eiken |
| Gebruikte olie | Rubio Monocoat |
| Greeploos | Ja |
| Met geintergreede topplaat | Ja |
| Ter behoeve van topplaat | Ja, geïntergreerd |
| Ter behoeve van wastafel | Nee |
| Soft-close systeem | Ja |
| Sifonuitsparing | Nee |
| Push-pull bediening | Nee |
| Met handgrepen | Nee |
| Ophangbevestiging | Ja |
| Ladesysteem | Blum |
| Legplanken | Nee |
Slim gecombineerd. Producten die perfect aansluiten op jouw keuze en je badkamer compleet maken.