€ 310,00
Met een breedte van 100 cm combineert de Lako wastafel van Gliss Design in mat wit elegantie en gebruiksgemak. Het matte oppervlak geeft de badkamer een minimalistische uitstraling.
Deze variant is voorzien van 1 kraangat, zodat je eenvoudig een kraan kunt plaatsen.
Perfect te combineren met onze onderkast-modellen voor een complete opstelling.
| Itemcode | LKWSMW100KR1 |
|---|---|
| Kleur | Mat Wit |
| Hoogte | 7 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Diepte | 46 cm |
| Gewicht in KG | 21 |
| Materiaal corpus | Cast Marble |
| RAL | RAL 9016 |
| Montagewijze | Inbouw |
| Los ophangbaar | Nee |
| Geschikt voor meubel | Ja |
| Vuilafstotend | Ja |
| Antibacteriële behandeling | Ja |
| Overloop | Ja |
| Kraangat | Ja |
| Aantal kraangaten | 1 kraangat |
| Aantal wasbakken | Enkel |
Slim gecombineerd. Producten die perfect aansluiten op jouw keuze en je badkamer compleet maken.



