€ 255,00
| Itemcode | 6C040CA |
|---|---|
| Kleur | Cappuccino Mat |
| Hoogte | 14,5 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Diepte | 40 cm |
| Gewicht in KG | 6 |
| Materiaal corpus | Cast marble |
| Vorm | Rond |
| RAL | RAL 1019 |
Slim gecombineerd. Producten die perfect aansluiten op jouw keuze en je badkamer compleet maken.



