v.a. € 900,00
De Timotheus onderkast van Gliss Design is een exclusief meubel, handgemaakt en afgewerkt met Rubio Monocoat olie. Het ribbelfront benadrukt de luxe en ambachtelijke kwaliteit.
De uitvoering in Corn Silk zorgt voor een frisse, lichte basis in de badkamer, met een natuurlijk zichtbare houtstructuur.
Met een breedte van 80 cm en één lade met soft close-techniek combineert dit meubel stijl en praktisch gemak. Te combineren met één van onze wastafels.
| Itemcode | 2T080CS |
|---|---|
| Model | Timotheus |
| Kleur | Corn Silk |
| Hoogte | 35 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Diepte | 45,5 cm |
| Gewicht in KG | 19 |
| Materiaal corpus | Fineer eiken |
| Gebruikte olie | Rubio Monocoat |
| Greeploos | Ja |
| Met geintergreede topplaat | Nee |
| Ter behoeve van topplaat | Ja |
| Ter behoeve van wastafel | Ja |
| Soft-close systeem | Ja |
| Sifonuitsparing | Nee |
| Push-pull bediening | Nee |
| Met handgrepen | Nee |
| Ophangbevestiging | Ja |
| Ladesysteem | Blum |
| Legplanken | Nee |
Slim gecombineerd. Producten die perfect aansluiten op jouw keuze en je badkamer compleet maken.



